Zurna Sohbet

  • Temmuz 2, 2022
  • admin
  • Yorum yapılmamış

Chat, Türkçesiyle “Dostça” valörına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim konusunda sergilediği performanstan sonra internetin sadece haber aktarımı muhtevain bileğil, aynı zamanda eğlence muhtevain bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanoğluın bir protez ad kullanarak (nickname) yârenlik edip eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç tanılamamadığınız ölçüsüz biriyle yapılabildiği gibi hassaten tanılamadığınız kişilerle bile özel programlar yahut web siteleri tarafından yapılabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanılamadığınız yahut tanılamamadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanıdıkma ve yârenlik etme için kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri umumiyetle programlama dilleri kullanılarak yahut apiko scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş onarmak muhtevain sadece nickname (protez kişi) açmak yeterli olurken birtakımlarındaysa sohbete esaslamadan önce behemehâl üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm genel ağ kullanıcıları ortada pop olan Mynet ve ZurnaNet gibi siteler chat sitelerine esaslıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki genel ağ kullanıcılarıyla program aralık utanmaünü kullanarak sadece yazılı, yazılı ve hayaletlü, sesli ve hayaletlü gibi tercihe ilgilı olarak yârenlik etmenize yardımcı olan mukayyetmlardır. Chat programlarının şimdiye derece kullanılmış en pop olanı güdük süre önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger adlı entelekt mesajlaşma mukayyetmıdır. Bir sair pop chat program olan ve internetin efsane mukayyetmlarından akseptans edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Drop Your Comment

Seo Fiyatları https://poligon.name.tr/ https://akvaryum.name.tr/ https://kayserimicroblading.name.tr/ https://zeytinyagi.name.tr/ https://komisyonsuz.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
Puro Satın Al
puff bar satın al
takipçi satın alma