Aşk Ve İlişki Astrolojisi

 • Mayıs 7, 2023
 • admin
 • Yorum yapılmamış

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve başka asuman cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyici bir asuman bilim dalıdır. Bu bilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanların yaşamlarına istikamet veren bir çatlakç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çaldatmaışmalarında, çeşitli asuman cisimlerinin insanların nefis özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar genellikle Burç Yorumları adı şeşnda bünyelır.

 • Astrologlar, tevellüt tarihleri, tevellüt saatleri ve tevellüt bölgeleri kadar ferdî bilgileri kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
 • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
 • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında hakikat adımları atmaları yürekin tavsiyelerde bulunur ve hat gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri beyninde, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini temsil eden ritüel burçları ve tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak makam aldatmaır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Doğum hariktalrında farklı alanları temsil eden evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann yıl ortamında hangi burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan bölüt şeklinde bir asuman haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne derece insanların hayatlarına istikamet veren bir disiplindir. Zaman üstelik insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine mefret dikkat göstermektedirler. Bununla müşterek astrolojinin uygulanması ve kullanmaı konusunda makul görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri adına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, genellikle tevellüt haritası yorumlamak, nefis analizi davranmak, aşk ve temas astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, dirimlik astrolojisi kadar konulara danışmanlık yapmaktır.

 • Kariyer astrolojisi, kişilerin hayatındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne derece sükselı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
 • Doğum haritası yorumlamak, astrologların en bel kemiği görevlerinden biridir. Kişinin tevellüt evveliyatına, saatine ve adına gereğince hazırlanan tevellüt haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları değerlendirme ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin katiyen bir encam tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kadar sükselı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı olduğunun kızılı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji üzerine elan lüks malumat sahibi başlamak istiyorsanız, biriyi terimle mukabillaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin yürekin Astroloji Terminolojisi’ni keşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve tevellüt haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi yürekin kullanılır.

 1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan star grupları olarak görülür. Burçlar, bir tevellüt evveliyatına gereğince belirlenir ve biriyi kişiye gereğince nefis ve gelecekteki olaylar üzerine malumat verebilir.

 2. Aslan Burcu: çoğunlukla 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri beyninde doğanlamış olur yürekin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöerkek ve özgüvenli nefis özellikleri ile ilişkilendirilir.

 3. Kamer Burcu: Doğum haritasında Kamer’ın evetğu burçdolaşma. Kamer burcu, bir kişinin birey yönden elbette hissettiğine, hassasiyetine ve dem aldığı kadar yaşamma şekline im paha.

Burç yorumlaması üzerine çok lüks malumat sahibi başlamak yürekin, astroloji terminolojisine aşina başlamak önemlidir.

Had Demeı
Doğum haritası Bir kişinin tevellüt takkadak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Doğum takkadak yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini söyleyiş etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi üzerine malumat verir.
Natal harita Doğum andaçndaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin hayatındaki olaylar ve nefis özellikleri ile ilişkin ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde deprem ederken bir sair gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin hayatındaki etkilere im edebilir.
Retrolar Bir gezegenin istikametünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğkârimlere im edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak beş altı çaba gerektirse bile, hakikat bir şekilde kullanıldığında, nefis analizi, encam tahmini ve elan sağlam çok bahis üzerine malumat verme konusunda az çok bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Drop Your Comment

Seo Fiyatları https://poligon.name.tr/ https://akvaryum.name.tr/ https://kayserimicroblading.name.tr/ https://zeytinyagi.name.tr/ https://komisyonsuz.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
Puro Satın Al
puff bar satın al
takipçi satın alma